-Rok se s rokem sešel a nás čeká opět Country bál v Němčicích nad Hanou. Tentokrát padlo datum na 18.listopadu 2023. Zahajujeme předprodej místenek.

Rozpis sálu a volných míst je ZDE.

Country bál 2023.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A JE TO TADY! Vážení přátelé a kamarádí, 26. ročník němčického country bálu je tady! Trvalo to bohužel 3 roky, kdy jsme bál nemohli nevlastní vinou pořádat, ale je to tady. A vězte, že se vracíme opět ve velkém stylu a budete se mít zase na co těšit! Parádní taneční vystoupení irských tanců Démáirt a našich děvčat z Orionu, skvělá kapela Vodopád a určitě nebude chybět ani nějaké překvapení od Kántrošbáloš. Tombola, soutěže, bohaté občerstevní... to všechno vás čeká 19. listopadu v němčické sokolovně!

ZAHAJUJEME PŘEDPRODEJ LÍSTKŮ. NA ROZPIS SÁLU A VOLNÝCH MÍST SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE.

26. Country bál 2022.jpg

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelé, kamarádi, fandové němčického countrybálu. Před časem jsme psali, že díky organizačně technickým důvodům ( zavřená sokolovna z důvodu opravy ZŠ - nastěhované třídy) se bál přesouvá na březen. I tento datum musíme ale s lítostí zrušit z čistě pragmatických důvodů, jelikož vrcholí plesová sezona a neradi bychom byli my i vy zklamaní malou účastí, malou tombolou atd. Proto bude 26. Country bál v klasickém termínu a to 21.11.2020. A přes to nejede vlak! A budete se mít na co těšit. Děkujem za pochopení

bál.jpg

 

9.10. 2018  ČTVRTSTOLETÍ S NĚČMČICKÝM COUNTRYBÁLEM JE TADY!

17. listopadu se (doufám) zaplní němčická sokolovna, aby se již po pětadvacaté roztančili a pobavili návštěvníci této tradiční akce. A protože je to bál velmi výroční, program tomu odpovídá. Hrát a zpívat vám budou kapely TAXMENI a VODOPÁD, těšit se můžete na Akádu a jeho ohňovou show, nejúspěšnější scénky Kántrošbáloš a další a další. Jméno taneční skupiny, která ukáže své umění zatím zůstává malým tajemstvím (dolaďují se podrobnosti).

Zahajujeme předprodej lístků! Na volná místa se můžete mrknout ZDE. Pokud si vyberete, tak stačí jen napsat na a.bartosik@seznam.cz nebo zavolat na 604 877 500 a je to. Pak už se řídíte podle instrukcí.

 bál 2018.jpg

 

3.10.2017    XXIV. COUNTRY BÁL V NĚMČICÍCH NAD HANOU SE KVAPEM BLÍŽÍ!

Zahajujeme předprodej lístků! Na volná místa se můžete mrknout ZDE. Pokud si vyberete, tak stačí jen napsat na a.bartosik@seznam.cz nebo zavolat na 604 877 500 a je to. Pak už se řídíte podle instrukcí.

zvadlo na fcb.jpg

A na co se můžete letos těšit? No přece na skvělou náladu a pestrý program. O ten se Vám po celý večer bude starat vynikající slovenská skupina VODOPÁD, skvělá taneční skupiny RUTY ŠUTY z Kelče a v jednání je ještě další program, který ale nechcem zatím představovat - kdyby to nevyšlo :-). A samozřejmě opět náš skvělý hereckokaskadérský tým KÁNTROŠBÁLOŠ.

 

 

26.9.2017

Vážení přátelé, kamarádi, příznivci našeho country bálu. Na vědomí se dává, že letošní, již čtyřiadvacátý bál se uskuteční 18. listopadu v Němčicích nad Hanou. Z programu Vám můžeme již nyní prozradit kdo vám bude letos hrát a kdo tančit. Libé tóny a skvělou muziku bude produkovat slovenská kapela Vodopád a tančit vám, mimo jiné, bude skupina Ruty šuty z Kelče. Co bude dál v programu se nechte překvapit :-).  Místenky se začnou prodávat začátkem října, tak si to tu hlídejte :-). Těšíme se na setkání!

13.10. 2016

Zahájen předprodej lístků. Volná místa k nahlédnutí zde.

19.9. 2016

Vážení přátelé, na dvacátý třetí country bál v Němčicích se můžete těšit 19. listopadu. Určitě se máte opět na co těšit. Je zahájen předprodej lístků. Vstupné je v předprodeji 100,-Kč a na místě 120,-Kč. Pokud chete rezervovat místo, zavolejte na 604 877 500 nebo pište mejl na a.bartosik@seznam.cz, kde dostanete pokyny k platbě. Funguje to stejně jako v minulých letech - objednáte si místa a po zaplacení Vám budou závazně rezervována.  Volná místa si můžete omrknout zde. Těšíme se na vás

Country bál 2016.jpg

 

15.1.2016

Tak přátelé a kamarádi, máme to opět za sebou a před sebou už číslo dvacet tři. Bohužel jsme letos nějak podcenili otázku fotografa, proto prosím, pokud má někdo nějakou fotečku či video z dvacátého druhého country bálu, budem rádi, když se s nimi podělíte. Jinak fotky od Jirky Vosičky si můžete prohlédnout zde.

Další odkazy naleznete ve fotogalerii.

bál22.jpg

 

15.10. 2015

Přátelé a kamarádi! Zveme Vás na dvaadvacátý country bál v Němčicích nad Hanou. Je zahájen předprodej lístků. Vstupné je v předprodeji 100,-Kč a na místě 120,-Kč. Pokud chete rezervovat místo, zavolejte na 604 877 500 nebo pište mejl na a.bartosik@seznam.cz, kde dostanete pokyny k platbě. Funguje to stejně jako v minulých letech - objednáte si místa a po zaplacení Vám budou závazně rezervována.  Volná místa si můžete omrknout zde. Těšíme se na vás.

A na koho se můžete těšit vy? Hrát a zpívat vám boudou kapely Prak a Tak určitě, o tanec se postará taneční skupina Virginia, o další bálový program se podělí skvělá akrobatická skupina Long Vehicle Circus a samozřejmě Kántrošbáloš. Slosovatelné vstupné, tombola, skvělé občerstvení, nocleh, zábava až do rána...

 

 

 

1.12. 2014

Jednadvacátý bále je úspěšně za námi a jak to vypadalo v němčické Dancing Hall se můžete podívat zde:

http://carli73.rajce.idnes.cz/XXI._Country_bal_v_Nemcicich_nad_Hanou

16.10. 2014

Je to opět po roce tady! Právě se rozebíhá předprodej lístků na dvacátý první country bál v Němčicích nad Hanou. Proběhne 22.listopadu 2014 a těšit se můžete na kapelu Prak z boskovicka a možná jedno malé hudební překvapení, tančit bude Kanafas z Českého Těšína a o westernový retro program se postarajá jako vždy hereckokaskadérská skupina Kántrošbáloš. Těšít se můžete také na hodnotné výhry v připravovaných soutěžích. Tombola a slosovatelné vstupné je samozřejmostí. Vstupné je v předprodeji 100,-Kč a na místě 120,-Kč. Pokud chete rezervovat místo, zavolejte na 604 877 500 nebo pište mejl na a.bartosik@seznam.cz, kde dostanete pokyny k platbě. Volná místa si můžete omrknout zde. Těšíme se na vás.

 

 

 

8.12. 2013

Vážení přátelé a kamarádi! Fotečky z letošního narozeninového bálu si můžete prohlédnout zde!

 

24.11. 2013

Přátelé a kamarádi, je to za námi. 20 Country bál je minulostí a načínáme třetí desítku. Děkujem všem, kteří přišli, děkujem vystupujícím, kapelám, všem kteří nám pomáhali a bez nichž by nebylo možné bál uskutečnit. Sál byl vyprodaný! Spát jsme šli v šest ráno, jako zamlada :-) . Hned jakou budou fotečky, dám odkaz. Zatím se mějte fajn a nezapomeňte: Nemusí pršet, stačí když country!

 

17.10. 2013

Je to tady! Právě se rozebíhá předprodej lístků na dvacátý country bál v Němčicích nad Hanou. Proběhne 23.listopadu a těšit se můžete na SCHOVANKY, TELEGRAF a NÁHODU, tančit bude SIMARELA  a o westernový program se postarají kluci z ranche Bezměrov, bájsykl men Marty a samozřejmě Kántrošbáloš. Perličkou bude ohňová show v podání Akády. Tombola a slosovatelné vstupné je samozřejmostí. Vstupné je v předprodeji 150,-Kč a na místě 170,-Kč. Pokud chete rezervovat místo, zavolejte na 604 877 500 nebo pište mejl na a.bartosik@seznam.cz, kde dostanete pokyny k platbě. Volná místa si můžete omrknout zde. Těšíme se na vás.

 

 

 

 

17.12. 2012

Konečně se mi podařilo z hromady fotek vybrat ty "oficiální" z letošního úspěšného bálu. Podívat se na ně můžete zde.

 

 

14.9. 2012

Tak se nám to opět blíží. Letošní sametový country bál bude na státní svátek 17. listopadu a jeho pořadové číslo bude devatenáct. A máte se opět nač těšit. kromě prověřených výborných kapel Průvan a Náhoda, holek z Ivanovic, které si říkají Babyboys, na vás také čeká hned několik překvapení, které se vám budou určitě líbit! Tak neváhejte a můžete si zamlouvat místenky. Těší se na vás váš KÁNTROŠBÁLOŠ !

6.12. 2011

Ahoj kamarádi a návštěvníci němčického countrybálu. Pokud máte zájem o shlédnutí fotek, které pro nás nafotil Marek Gerhard, můžete se podívat zde. Poked máte potřebu nám něco sdělit (třeba nápad, pochvalu, pokárání nebo jenom tak), tak nám napište do návštěvní knihy. Jsme rádi za vaši věrnost, protože bez Vás by bál nemohl existovat. Takže ještě jednou - fotečky ZDE.

 

13. 10. 2011

Ahoj kamarádi a přátelé dobré zábavy. Němčický country bál má letos našlápnuto do své plnoletosti a vy můžete být u toho. Stačí přijít v sobotu 19. listopadu 2011 do němčické Sokolovny. K tanci budou hrát kapely Průvan ze Žatce a krátký vstup bude mít i domácí Náhoda. O taneční zábavu se nám letos bude starat TS Sillmarion z Bratislavy. Samozřejmostí je nějaké překvapení od Kántrošbáloš. tak neváhejte a objednávejte si místenky u Čárlího na tel. 773 673 277.

 

20.1. 2011

Fotky ze sedmnáctého countrybálu v Němčicích nad Hanou můžete shlédnout zde:

http://www.marekgerhard.com/g2/index.php?fID=33

 

24.9. 2010Vážení přátelé, pomalu nastává čas na první informace o němčickém countrybále. Přípravy jsou v plném proudu. Těšit se můžete na opět výbornou hudbu v podání lanškrounských kapel Trap a Fofr, westernové show předvedou borci z Bezměrova. Nyní se jedná s taneční skupinou Black and White z Hodonína a ještě dumáme, zdali vystoupí i Náhoda. Jakmile budeme vědět více informací, ihned to vyvěsím. Ještě jsem zapomněl na termín - 20.listopadu 2010. Již teď si můžete rezervovat místa.


S definitivní platností letos proběhla poslední Country jízda. Je nám to opravdu moc líto, ale vynaložené úsilí se setkalo s malou odezvou návštěvníků a tak se festival ruší. I sponzorů ubývá, ale nejhorší je, když není pro koho hrát. Děkujeme všem, kteří na některý z ročníků zavítali a podporovali nás v tomto počinu. Dále budeme organizovat "pouze" country bál, kteréhož 17. ročník bude 20.listopadu 2010.  Děkujem za pochopení. Tonda Bartošík

23.3. 2010

Doplněny country akce v bízkém okolí na duben

12.2. 2010

V odkazu Country jízda přidány nové informace ohledně festivalu

5.2. 2010

Příprava páté Country jízdy je v plném proudu. Pro fanoušky tohoto festivalu je dobrá zpráva že bude, ale pouze na jeden den a to na sobotu 12. června 2010. Na jaký program se můžete těšit se dočtete v odkazu COUNTRY JÍZDA.

1.12. 2009

Do fotogalerie byly přidány fotky z letošního XVI. Country bálu 2009. Je to malý výcuc z velkého množství. Pokud jste se nenašli, je možné, že budete na jiných fotkách. Pokud byste chtěli všechny, napište.

30.11. 2009

Přidáno pár zajímavých odkazů na country akce

23.11. 2009

Tak už to máme za sebou. Šestnáctka je minulostí a my můžem bilancovat. myslím si, že se to opět vydařilo. Plný sál byl až do raního kuropění a věřím tomu, že kdyby kapela nebyl unavená a nebyl před klukama ještě pořádný kus cesty do Lanškrouna, že by hráli ještě dýl a na parketu by bylo furt plno. Jako kdyby tanečníci byli dopovaní nějakým kouzelným lektvarem. Ale prostě když je fajn, tak ten čas utíká strašně rychle. Co nevidět dám na web nějaké krátké video z bálu a samozřejmě foečky též. A budu rád, když napíšte váš názor na bál, připomínky, nebo co se vám líbilo či nelíbilo, jak jste spokojeni s muzikou... prostě všechno. A klidě i něco navíc. K tomu by měli tyto stránky fungovat. Tak zatím páček shledáček.                                       Čárlí

 

 

zapati[1].jpg